جسد پیداشده در رودخانه متعلق یه عباس جعفری نیست - Mountaineer
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
این وبلاگ فقط به دلیل پیشرفت و ترویج کوهنوردی تشکیل شده و هیچ اهداف دیگری نخواهد داشت.
چهارشنبه 25 شهریور 1388 ساعت 14:16
جسد پیداشده در رودخانه متعلق یه عباس جعفری نیست

به گزارش تیم تجسس منطقه نپال دیروز (سه شنبه 24 شهریور) جسد یک مرد و یک زن در حاشیه رودخانه کشف گردید. جسد مرد که دارای صورتی سالم بود توسط خانم فرخنده صادق - همسر عباس جعفری - مورد شناسایی قرار گرفت و مشخص گردید که جسد مکشوفه متعلق به همنورد و مربی گرانقدرمان عباس جعفری نمی باشد.

جسد پیداشده در رودخانه متعلق یه عباس جعفری نیست 

به گزارش تیم تجسس منطقه نپال دیروز (سه شنبه 24 شهریور) جسد یک مرد و یک زن در حاشیه رودخانه کشف گردید. جسد مرد که دارای صورتی سالم بود توسط خانم فرخنده صادق - همسر عباس جعفری - مورد شناسایی قرار گرفت و مشخص گردید که جسد مکشوفه متعلق به همنورد و مربی گرانقدرمان عباس جعفری نمی باشد. لذا اخبار و شایعات منتشره درخصوص یافتن پیکر وی تایید نمی گردد.

رودخانه عریض و طویل تیل چو با عرض بین 200 تا 1000 متر و طولی حدود 200 کیلومتر پس از عبور از مناطق مختلف جنگلی و مردابها به اقیانوس هند می ریزد. حوادث غرق و مفقود شدن در این منطقه پرخطر زیاد اتفاق می افتد و سابقه پیداشدن جسد یا فرد زنده پس از روزهای طولانی در این منطقه وجود دارد.

مسئولین تیم های تجسسی حاضر در منطقه پس از کشف این دو جسد، با انرژی مضاعف به جستجوی خویش برای دستیابی به خبرهای خوشحال کننده ای از وضعیت مربی و هنرمند گرانقدر کشورمان - عباس جعفری - پرداختند.

منبع: هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزش خراسان رضوی